
Enne ostmist kontrollides VIN-numbrit, saate parema ülevaate auto ajaloost. Tasub kontrollida, kas avariivabana pakutavas sõidukis pole tegelikult õnnetusi juhtunud ja kas läbisõit on ehtne.
Paljudel inimestel on raske kindlaks teha, kus VIN asub FAW-s. See pole lihtne, eriti inimestele, kellele autotööstus pole tuttav. Sellistes olukordades saate kasutada diagnostiku abi. Kahjuks on sellega seotud tasud. Seetõttu tasub kasutada meie tasuta tööriista, mis sisaldab kogu maailma sõidukite andmebaasi. Tänu sellele saame igast autost leida VIN-numbri. Piisab sõiduki marki, mudeli ja tootmisaasta määratlemisest.
FAW-i VIN-dekooder võimaldab meil kontrollida kogu asjakohast teavet sõiduki kohta. Need on sellised andmed nagu läbisõit, sõiduki ajalugu, selle algne värv ja päritoluriik. Sellise teabe põhjal saame veenduda, et meie ostetud auto on tõepoolest selline, nagu müüja esitas. Isegi andmed värvimuutuse kohta võivad viidata tõsisele verevalumile. Kasutage meie veebisaiti, et oma autos VIN leida.
VIN Faw dekodeerimine
Kas plaanite osta Faw sõidukit? Selle ajaloo kohta saate teavet, sisestades VIN-numbri allpool:
Enne sõiduki ostmist tasub VIN dešifreerida, veendumaks, et maksate tegelikult selle eest, mida ostate. Kahjuks võib selguda, et uus varustus mõjutab sõidukit negatiivselt ja vajalik on sage müügisalongi külastamine. VIN-i kontrollides saame kindlaks teha, kas sõiduk sattus juhuslikult riiki ebaseaduslikult.
Mis on VIN-number?
VIN ehk sõiduki identifitseerimisnumber on ainulaadne sõiduki identifitseerimisnumber, mis sisaldab palju ja olulist teavet auto kohta. VIN sisaldab järgmist teavet: tootjariik, mudeliaasta, ajami tüüp, mootori versioon, varustuse võimalused.
VIN-numbreid kasutati esmakordselt 1954. aastal Ameerika Ühendriikides. Autotootjad, näiteks Faw, sildistasid oma autod juba niimoodi. Seda tüüpi märgiseid hakkasid tootjad kasutama Euroopas. Esimesed numbrid tundusid aga teistsugused. Alles 1980. aastatel (täpsemalt 1981. aastal) leppisid maailmatootjad koos Ameerika tootjatega selles küsimuses lõpuks kokku.
1981. aastal ühtlustas Ameerika Ühendriikide riiklik maanteede liiklusohutuse amet selle vormi. Müüdud autod peaksid sisaldama 17-kohalist VIN-numbrit, mis ei sisalda tähti I (I), O (o) ega P (q) (segiajamise vältimiseks numbritega 1 ja 0).
Kui olete VIN-i juba leidnud, kontrollige seda kindlasti. See aitab teil kogu teavet kõnealuse mudeli kohta teada saada. Tänu VIN-ile saate teiste seas tuttavaks sõiduki ajalugu, varustuse tüüp, värv ja päritolu. Kogu selles väljaandes sisalduv teave võimaldab teil auto ostmisel teha õige otsuse.